icon

TikTok

16.3.5 için
Android

4.5

213

Videolarınıza müzik ve efektler ekleyin ve daha sonra onları paylaşın!

25.4M

Bu uygulamayı oyla

TikTok, bu popüler ağın, tüm arkadaşlarınız ve takipçilerinizle süper eğlenceli müzik videoları oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlayan resmi uygulamasıdır. musical.ly uygulamasının sunduğu tüm özelliklerden yararlanmak için sadece birkaç saniye sürecek bir kullanıcı hesabı oluşturmanız yeterlidir.

TikTok, kullanıcılarına videolarını yaratmak için farklı seçenekler sunar. Örneğin, videonuzu doğrudan uygulamaya kaydetmeyi seçin veya akıllı telefonunuzun belleğinde saklanan resimleri ve klipleri kullanın. Veya akıllı telefonunuzda depolanan bir şarkıyı seçerek videolarınıza milyonlarca şarkı ekleyin.

TikTok uygulamasının sunduğu sayısız özellik, düzenleme sürecini inanılmaz hızlı ve kolay hale getirir. Her tür efekt arasından seçim yapın: görüntü filtreleri, hız kontrolü, zaman kaybı, geri sarma ve diğer 'zaman makinesi' efektleri.

TikTok, diğerlerinden farklı olarak eğlenceli olmaya devam eden bir sosyal ağdır. İstediğiniz zaman sayısız ilgi çekici videoyu bulun, uygulamanın en güzel tarafı da bu videoları uygulama topluluğuyla paylaşabilmenizdir.
Andrés López tarafından
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üst sürümü gerektirir.

X